Jdi na obsah Jdi na menu
 


Biatlon

Taky tak rádi sledujete biatlon?

Já ho miluji a teď ho při psaní sleduji. Příjde mi totiž zajímavá kombinace střílení a běžkování a taky je to sledování rodinná tradice. 

Koukalová je dobrá, ale stále mám pocit, že ji to letošní zimu moc nejezdí. Třeba je to i tou svatbou? A nebo není těhotná? Jde o tom polemizovat, ale nikdo nic neví, takže si budeme muset počkat, jak se to vyvrbí. Ale teď se jí to moc povedlo, takže to možná na začátku byla jen nervozita, ale kdo ví? Tak snad se jí takhle povede dál.

Puskarčíková je letos fakt hustá. Jak vyhrála, to bylo skvělé, a pro ni to určitě byla skvělá příležitost ukázat, co v ní je. Moc se jí vede a očividně ji to svědčí. Vypadá skvěle a fakt ji to moc jde. Že by mohla soupeřit s Koukalovou? Počkáme si a zjistíme, jestli se Puskarčíková nestane světovou dvojkou.

Vítková je taková dobrá, teda byla. Ale příjde mi, že se jí ta střelba zlepšila, tak by se snad mohla vyhoupnou zpátky nahoru. Ale jsem ráda, že se nevzdává a stále snaží. Tak snad se jí povede a dostane se zpátky nahoru. 

Charvátová je taky skvělá. Moc jí to jde a bez ní by nebyl ženský tým úplný. Ale sice není tak dobrá jako ostatní, ale je moc dobrá, a určitě pojede nahoru spolu s ostatníma holkama. Tak snad se jí povede, moc jí to přeju. A ostatní budou určitě moc dobrá motivace a určitě se jí povede.

Všechny ženský jsou moc dobré a můžeme jim přát jen hodně štěstí a dobře namazané lyže. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář